Wyszukaj

Studenci z Politechniki Warszawskiej przedstawili kilka koncepcji budowy nowej sali gimnastycznej przy zabytkowym budynku Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie

Zmień wielkość czcionki:

 DSC0384


Grupa studentów z Politechniki Warszawskiej pod kierunkiem prof. Cezarego Głuszka wykonała dla Powiatu Gostynińskiego kilka koncepcji budowy nowej sali gimnastycznej przy zabytkowym budynku Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie. Jest to praca zbiorowa kilku grup studentów studiów magisterskich Wydziału Architektury.

Wykonane koncepcje mają na celu wizualizację nowej sali gimnastycznej tak, aby można było dokonać wyboru takiej, która będzie najlepsza pod względem urbanistycznym, funkcjonalnym, estetycznym oraz spotka się z największą aprobatą z Państwa strony. Dlatego serdecznie zachęcamy do obejrzenia wystawy, która mieści się w budynku Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz obostrzeniami wynikającymi z tej sytuacji, prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 24 235 22 10 w celu umówienia terminu zwiedzania wystawy.


WPiR/m