1
/3

III Powiatowy Bieg w Szuwarach- 04.10.2020 r.

Informacja o niezwłocznym zgłoszeniu wypadku do KRUS  

Zmiana Zarządzenia Starosty Gostynińskiego - Wydział Komunikacji

Wyszukaj

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zmień wielkość czcionki:

dniEU


Szanowni Państwo,
 
Rozpoczęła się akcja Dni Otwartych Funduszy Europejskich(DOFE), które wyjątkowo w tym roku odbędą się on-line w terminie 25-27 września 2020r.
Na stronie dniotwarte.eu pojawią się m.in. koncerty, pokazy, łączenia na żywo z różnych zakątków Polski, wirtualne wycieczki, warsztaty, webinaria oraz konkursy i quizy.
 
W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do udziału w konkursie pt. „Bliżej niż myślisz", który ma na celu ukazanie wpływu Funduszy Europejskich, poprzez zaprezentowanie jak wiele zmienia się w naszym kraju, wokół nas, w naszym codziennym życiu dzięki Funduszom Unii Europejskiej.
 
Konkurs „Bliżej niż myślisz" polega na przesłaniu krótkiego filmiku ukazującego zmiany, które zaszły w najbliższym otoczeniu autora dzięki wsparciu ze środków unijnych. Można również opowiedzieć swoją historię o tym, co środki unijne zmieniły w Państwa życiu, pracy, nauce lub czasie wolnym.
Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł!

Termin zgłoszeń mija 10 września. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 27 września na stronie dniotwarte.eu
 
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: https://dniotwarte.eu/blizej-niz-myslisz oraz na profilu Facebook Fundusze Europejskie: https://pl-pl.facebook.com/FunduszeUE/photos/a.447623828621366/3412339068816479/?type=3&theater
 
W razie pytań zapraszam do kontaktu z Punktem Informacyjnym EFS pod numerem telefonu: 22 578 44 34 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

WPiR/marcin

WYDARZENIA W REGIONIE

 
   
Ruszyły zapisy do III Powiatowego Biegu w Szuwarach

 

 


W dniu 9 września 2020r. ruszyły zapisy do III Powiatowego Biegu w Szuwarach.
Bieg w Szuwarach to rekreacyjna impreza sportowa zorganizowana w malowniczych rejonach Jeziora Białego zlokalizowanego na terenie powiatu gostynińskiego. Super atmosfera, piknik z ogniskiem i piękne tereny sprawdzone przez biegaczy z całej Polski.

------------------

Zapisy pod linkiem:

>>>>Zapisy III Powiatowy Bieg w Szuwarach<<<<

>>>>Zapisy Nordic Walking<< ...