---------> Więcej informacji tutaj

Powrót na stronę główną

Informacja o niezwłocznym zgłoszeniu wypadku do KRUS  

Zmiana Zarządzenia Starosty Gostynińskiego - Wydział Komunikacji

Wyszukaj

Z wizytą w Komendzie Powiatowej PSP w Gostyninie

Zmień wielkość czcionki:

 dsc2884

W dniu 17 marca 2021 roku Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski wraz z Wicestarostą Marią Wróblewską złożyli na ręce bryg. Mariusza Ostrowskiego gratulacje z okazji otrzymanej nominacji na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie.

To była pierwsza wizyta u nowego komendanta, podczas której zostały omówione najważniejsze aspekty strażackiej służby. Trzeba wyraźnie podkreślić, że praca strażaka nie należy do łatwych i wiąże się niestety zwysokim ryzykiem utraty zdrowia i życia przez osoby niosące pomoc. Ofiarność naszych strażaków jest widoczna i dlatego od lat cieszy się największym zaufaniem społecznym.

Życzymy Panu Komendantowi bryg. Mariuszowi Ostrowskiemu samych sukcesów w służbie na tym bardzo odpowiedzialnym społecznie stanowisku oraz pełnej satysfakcji z dobrze wykonywanych obowiązków.

 

 dsc2868  dsc2873

 

 dsc2876  dsc2879

 

  dsc2882   dsc2800

 

 

 

Izabela Ślusarska

Komunikaty COVID-19 z Powiatu Gostynińskiego

 
   
Ogłoszenie Starosty Gostynińskiego z dnia 22 marca 2021 r.Ogłoszenie Starosty Gostynińskiego z dnia 22 marca 2021

-------------------------------------------

Szanowni Państwo, działając na podstawie § 21 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 512) kierując się bezpieczeń-stwem mieszkańców i pracowników Starostwa oraz mając na względzie zachowanie wymogów sanitarnych oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i osób obsługiwanychinformuję, że w Starostwie Powiatowym w Gostyniniebezpośrednia obsługa obywateli odbywa się z ograniczeniami oraz z ...