Wyszukaj

INFORMACJE POWIATOWE

Ostrzeżenie meteorologiczne 30.09.2022r.

MZW 1404 MG 20220930114631473 1

 

Koniec zapisów V Biegu w Szuwarach

2022 09 26 11 39

Uprzejmie informujemy, że zapisy do udziału w V Biegu w Szuwarach zakończyły się w dniu wczorajszym.

Jest nam niezmiernie miło, że jak co roku biorą w nim udział nasi "wierni Fani wydarzenia", którzy nie zawiedli również w V Biegu w Szuwarach. Uczestnikom biorącym udział po raz pierwszy gwarantujemy, że dołączą do ww. grona, czyli miłośników Biegu. Wszystkim życzymy dobrych wyników, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Miła atmosfera gwarantowana! A pogoda, jaka by nie  była, będzie najlepsza, bo w tak licznym i miłym gronie nic nie będzie dla nas przeszkodą :)

Jeszcze przypominajka...

Każdy zawodnik w celu odbioru numeru startowego będzie musiał przyjść do biura zawodów z wydrukowaną i podpisaną kartą zgłoszeniową, która dostępna będzie na 3 dni przed zawodami w panelu administracyjnym na stronie zapisów. Kartę zgłoszeniową należy wydrukować z konta na stronie zapisy.inessport.pl – po zalogowaniu należy wejść w zakładkę moje konto – nadchodzące wydarzenia – pobierz kartę zgłoszeniową.

XLII Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego wrzesień 22r.

zdjęcie 1

 

W dniu 22 września 2022 r. odbyła się XLII Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego.
Obradom przewodniczyła Pani Katarzyna Osowicz- Szewczyk Przewodnicząca Rady Powiatu.

Rada Powiatu przyjęła:

  1. Sprawozdania  nadzoru wodnego dotyczące obszaru powiatu gostynińskiego:
    - sprawozdanie z działań podejmowanych na terenie Nadzoru Wodnego w Gostyninie na obszarach powiatów gostyniński, włocławski, płocki, kutnowski i kolski za rok 2021,
    - sprawozdanie z działań podejmowanych na terenie Nadzoru Wodnego w Płocku na obszarach powiatów płockiego i sochaczewskiego za rok 2021,
    - sprawozdanie z działań podejmowanych na terenie Nadzoru Wodnego w Łowiczu na obszarach powiatów łowickiego, kutnowskiego, gostynińskiego, skierniewickiego, płockiego i zgierskiego.
  2. Informację o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Gostynińskiego za I półrocze 2022 r
  3. Sprawozdanie z pracy Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Gostynińskiego za I półrocze 2022 r.

oraz podjęła uchwałę Nr XLII/243/2022 zmieniająca uchwałę Budżetową Powiatu Gostynińskiego na rok 2022

 

V Bieg w Szuwarach. To juz w tym tygodniu!

2022 09 26 11 39

 

 

Jeszcze Tylko przez najbliższe trzy dni trwają zapisy na V Biegu w Szuwarach, organizowanym w dniu 2 października 2022 r.

Przypominamy i zapraszamy do udziału

https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=843

 

Do zobaczenia w niedzielę…

 

Konsultacje projektu „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego" na 2023 r.

MAZOWSZE

 

 

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok”.

https://mazovia.pl/pl/bip/zalatw-sprawe/konsultacje-spoleczne/konsultacje-spoleczne-projekt-rocznego-programu-wspolpracy-wojewodztwa-mazowieckiego-z-organizacjami-pozarzadowymi-oraz-podmiotami-wymienionymi-w-art-3-ust-3-ustawy-o-dzialalnosci-pozytku-publicznego-i-o-wolontariacie-na-2023-rok.html