Z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego w dniu wczorajszym tj. 10 października 2023 roku na Zamku Gostynińskim odbył się przepiękny koncert w wykonaniu zespołu Sopranissimo z Warszawskiej Opery Kameralnej. Zespół tworzą trzy sopranistki obdarzone niezwykłym talentem, urodą i wdziękiem. To wyjątkowe trio tworzą: Agnieszka Adamczak-Hutek, Joanna Horodko i Agnieszka Sokolnicka. Każda z nich ma na swoim koncie znaczące sukcesy i pokaźny dorobek artystyczny zarówno na scenach polskich, jak i zagranicznych, a razem tworzą magię.

Być na koncercie było dla Nas wszystkich wielkim zaszczytem, a opowiedzieć słowami, to co można było zobaczyć i poczuć podczas koncertu jest niemożliwością. Zaprezentowany został  repertuar musicalowo-filmowy, znany i ukochany przez publiczność na całym świecie. W programie koncertu znalazły się m.in. Moon River, Dancing Queen, Nella Fantasia, Hallellujah, czy Volare przy wspólnym udziale publiczności.

Cały czas jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dnia wczorajszego, tego co dane nam było przeżyć i nie możemy doczekać się kolejnych kulturalnych wydarzeń na tak wysokim poziomie.

Obecni podczas koncertu byli Premier Waldemar Pawlak, Zastępca Dyrektora Opery Kameralnej Danuta Bodzek, Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski wraz z Wicestarostą Gostynińskim Marią Wróblewską w charakterze współorganizatorów wydarzenia, Członek Zarządu Roman Augustyniak, Skarbnik Powiatu Elżbietą Kijek oraz przybyli goście.

Dziękujemy Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi za pomoc w zorganizowaniu koncertu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w tym jakże wyjątkowym spotkaniu. To z myślą o Was i dla Was staramy się organizować tak wyjątkowe uczty muzyczne.